İkitelli Organize San. Bölgesi Bağcılar Güngören San. Sit. 12.Blok No:18 Başakşehir/İstanbul
Sosyal Medya:

SEZGİN NALBURİYE
END. MALZ. PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.

1988 yılında İstanbul Bahçelievler’de Ali Sezgin tarafından kurulan firmamız, burada uzun yıllar ticari hayatını sürdürmüştür.

Zamanın ve şartların değişmesinden dolayı İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınmış olan firmamızı daha ileri götürmek üzere, 2008 yılında perakende satışına ilaveten toptan satışa da başlanmıştır. Ekonominin ve firmamızın büyümesine paralel olarak 2013 yılında İstanbul Hadımköy’de 5000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 40 kişilik genç ve dinamik kadromuzla İkitelli ve Hadımköy şubelerimizde toptan ve perakende alanında hizmetinizdeyiz.

Saygılarımızla…

SEZGİN YAPI - POLİTİKAMIZ

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Sorumluluk Almak ve Harekete Geçmek

  • Ortak akıl ile hedefler belirlemek,
  • İrade gücünü, sürekli dinamik tutmak,
  • Hedeflerimize ulaşmaya engel olacak, mazeretleri ortadan kaldırmak

Vizyonumuz

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız. Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli ve karlı fırsatlar yaratmaktayız.

Açık ve Dürüst İletişim

Müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızı dinlemek, konuyla alakalı, kişi ile direkt görüşüp, iletişim kurmak…

Değerlerimiz

İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek, ürün ve hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamaktır.

Kalite Bilinci

Kaliteli ve iyi tasarlanmış, fonksiyonel ürünleri, ekonomik fiyata sunabilmek adına, karlı olmalıyız; Bu da ancak her alanda yüksek bir maliyet bilinci ile mümkün hale gelir.

Bizi Özel Yapan
Nedir?
2
+

Hizmet Alanı

2000
+

Ürün

10000
+

Ürün Çeşidi

Referanslarımız